•  
  •  
  •  

Розпочалося навчання вищого корпусу державної служби

Для державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А», у Національному агентстві України з питань державної служби розпочалося навчання за тренінговою програмою «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління».

Метою тренінгової програми є підготовка нової генерації представників вищого корпусу державної служби, здатних професійно, політично неупереджено й ефективно впроваджувати зміни та новації у державних органах з дотриманням принципів державної служби та в інтересах держави і суспільства.

Заступник Голови Нацдержслужби Андрій Заболотний виступив з вітальною промовою, в якій наголосив на важливості підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, особливо вищого корпусу державної служби.

Перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Микола Кириченко привітав учасників навчання та представив тренерів, залучених до реалізації тренінгової програми.

 

 

Довідково:

за результатами конкурсного відбору виконавцем державного замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади вищого корпусу державної служби, за тренінговою програмою «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління» визначено Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти».