•  
  •  
  •  

Тендерні пропозиції, отримані від потенційних учасників торгів щодо придбання та впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах, відкрито

10 жовтня 2018 року в НАДС відкрито тендерні пропозиції, отримані від потенційних учасників торгів щодо придбання та впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS).

Відкриття пропозицій відбулося публічно за участю представників НАДС та компаній, що подали пропозиції.

У межах коштів, отриманих від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту «Зміцнення управління державними ресурсами», частка надходжень спрямована на Частинe А Проекту: придбання та впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS), виконавцем якої є НАДС. Контракт фінансується в рамках програми «Програма ЄС з реформування державного управління та фінансів в Україні». Кошти до України спрямовуються через Гібридний Трастовий фонд Світового банку, що надходять від програми ЄС "Підтримка комплексної реформи державного управління".

У зв’язку з цим, всі етапи щодо придбання та впровадження HRMIS проводяться за процедурами міжнародних конкурентних торгів, застосовуючи запит пропозицій як наведено в Посібнику Світового банку “Правила закупівель для Позичальників інвестиційного фінансування”.

Спеціальне повідомлення про оголошення процедури закупівлі програмного забезпечення HRMIS було розміщено 01 серпня 2018 року на національних (офіційних веб-сайтах КМУ, НАДС, ЦОВВ та у соціальних мережах) та міжнародних сайтах.

Зацікавленість до тендерних пропозицій виявили 24 компанії, з яких 5 – міжнародні. Подали тендерні пропозиції 6 компаній, з них 2 – міжнародних.

Подальшу роботу буде проведено відповідно до правил Світового банку.