•  
  •  
  •  

У рамках реформи державного управління відбувся тренінг для нових державних службовців з питань ефективного державного управління, нових методів та інструментів роботи

У Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за участю Секретаріату Кабінету Міністрів України спільно з НАДС, європейським проектом Association4U та Київською Школою Економіки відбувся тренінг для нових державних службовців.

З метою створення сучасної та ефективної системи державного управління у 10 міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів та двох агентствах формуються нові структури – директорати політик і директорати стратегічного планування та євроінтеграції, запроваджуються нові посади державної служби. Ключові завдання директоратів – формування політики, стратегічне планування та впровадження реформ.

Для забезпечення цілісного бачення нової державної служби, ефективного державного управління, нових методів та інструментів роботи новопризначеними генеральними директорами та державними експертами з грудня 2017 року Секретаріат Кабінету Міністрів України розпочинає сучасні тренінги із залученням найкращих українських та міжнародних експертів у сфері аналізу політики, стратегічного планування та державного управління.

Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Тетяна Ковтун, відкриваючи тренінг, наголосила: «Щиро дякуємо партнерам з Європейського Союзу та Київської Школи Економіки за підтримку реформи державного управління у частині навчання фахівців з питань реформ. Ми віримо, що разом ми зможемо побудувати нову, ефективну та дієву, державну службу України».

У тренінгу взяли участь відомі міжнародні та українські експерти у сфері аналізу політики, стратегічного планування та державного управління: др. Янош Законі, керівник проекту ЄС Association for you (“Ассоціація для тебе”), Рафаль Гикавий, експерт проекту ЄС Association for you, Тібор Драскович, колишній міністр фінансів та юстиції Угорщини, Костянтин Ващенко, голова Національного агентства України з питань державної служби, Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, Олексій Гончарук, керівник Офісу ефективного регулювання (BRDO), Роман Кобець, фахівець з аналізу державної політики, кандидат філософських наук, директор Європейського інформаційно-дослідницького центру при Верховній Раді України.