•  
  •  
  •  

У рамках швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU) розпочався семінар-тренінг для представників вищих навчальних закладів

У Національному агентстві України з питань державної служби розпочалося триденне навчання за модулем «А» програми «Формування громадянських компетентностей у державних службовців» для третьої групи представників вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Відкрив семінар-тренінг Голова НАДС Костянтин Ващенко, який у своїй промові зазначив, що формування громадянських компетентностей державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування є важливою передумовою успішної реалізації реформ в Україні. Наголошено також на важливості подальшого впровадження питань освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) у програмах підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

У перший день навчання учасники ознайомилися з принципами сучасних демократій, демократичного суспільства та демократичного уряду, тенденціями демократизації державної служби, а також формуванням культури громадянськості засобами ОДГ/ОПЛ, громадянства, громадянськості і культури громадянськості: кореляцією змістового наповнення у західній та вітчизняній науковій думці та практичному застосуванні.

 

Довідково:

Головною метою проекту є підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні.

Швейцарсько-український освітній проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», реалізується в Україні в рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2015 – 2018 роки, за напрямом «Врядування та відновлення миру».

Донором проекту є Швейцарська Конфедерація, а головним виконавцем проекту – Цюріхський педагогічний університет (Швейцарія), бенефіціаром – Національне агентство України з питань державної служби.