•  
  •  
  •  

Уперше запроваджується процедура оцінювання результатів службової діяльності державних службовців вищого корпусу державної служби

Ключові показники результативності та процедуру оцінювання результатів службової діяльності державних службовців категорії «А» обговорено 5 березня 2018 року на презентації за участю державних секретарів «пілотних» міністерств, представників Секретаріату Кабінету Міністрів, СУП, HR-експертів в Національному агентстві з питань державної служби.

Основна проблема при використанні процедури щорічного оцінювання до набрання чинності нової редакції Закону України «Про державну службу» була пов’язана з формальністю використання процедур оцінювання діяльності державних службовців та їх низького впливу на проходження державної служби та підвищення результативності діяльності службовців та органів влади в цілому.

Новим законом встановлено, що для визначення якості виконання державними службовцями поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування професійного та особистісного розвитку, щороку проводиться оцінювання результатів службової діяльності державних службовців за критеріями результативності. Тобто, якщо раніше оцінювалися процеси, то, відповідно до нового закону, зараз оцінюються результати.

З метою імплементації цього положення закону Уряд 23 серпня 2017 року прийняв постанову про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

У процесі запровадження нової системи для державних службовців категорії «А» виникла необхідність внесення окремих уточнень та змін до зазначеного порядку, з урахуванням їх практичного застосування.

На виконання цього завдання Генеральним департаментом з питань державної служби НАДС підготовлено зміни та уточнення до Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які стали предметом обговорення сьогоднішнього зібрання.

У вступному слові Голова НАДС Костянтин Ващенко наголосив: «В процесі постановки завдань високопосадовцям, ми зіткнулися з тим, що для державних службовців категорії «А» не можна застосувати той самий механізм, що і для категорії «Б» і «В». Тому результатом наших напрацювань стала типова матриця, яка уніфікувала підхід, зробивши його зрозумілим для всіх».

Перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій у своєму виступі зупинився на питаннях оновленої процедури оцінювання службової діяльності державних службовців категорії «А».

Про завдання для державних службовців, які займають посади державних секретарів міністерств, керівників центральних органів виконавчої влади, розповіла директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі Наталія Алюшина.

За результатами обговорення учасники наради висловили ряд зауважень та пропозицій, які будуть враховані при підготовці фінальної версії документу.