•  
  •  
  •  

В НАДС стартувала процедура оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

Відповідно до наказу НАДС від 04 жовтня 2017 року № 237-К/О в агентстві розпочалося оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

З ініціативи відділу управління персоналом за участю першого заступника Голови НАДС Володимира Купрія і Генерального директора Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Наталії Алюшиної відбулося навчання працівників агентства з питань оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Зокрема, учасники навчання отримали відповіді на питання: як забезпечити підготовку державних службовців до проведення процедури оцінювання? як правильно організувати надання консультативної допомоги учасникам оцінювання?

Присутніх також ознайомлено з алгоритмами процедури оцінювання для керівників структурних підрозділів (категорія «Б») і державних службовців (категорія «В»), критеріями оцінювання, проведено інструктаж щодо заповнення висновку результатів оцінювання з обґрунтуванням оцінки, а також запропоновано примірний перелік запитань для оціночного інтерв’ю.