•  
  •  
  •  

Вдосконалено систему рекрутингу на державну службу

Сьогодні, 10 травня було зроблено черговий важливий крок для вдосконалення системи рекрутингу на державну службу: Уряд затвердив зміни до конкурсної процедури для посад категорії "А" та фахівців з питань реформ. Це  зробить конкурс справедливішим, прозорішим та коротшим. Зпроваджуєтся автоматизація перевірки професійних знань, мотиваційна анкета, удосконалення перевірки знання іноземних мов та рейтинговий підхід до формування списків кандидатів, що проходять на наступний етап та ін.

Нова постанова утвердить рівні умови для кандидатів ззовні та зсередини системи.

На виконання цього завдання буде також автоматизовано перевірку знань профільного законодавства. З набранням чинності ухвалених сьогодні змін ця перевірка буде проходити в формі комп'ютерного тестування. Перелік тестових питань  буде опубліковано завчасно на порталі вакансій career.gov.ua. Він матиме не менш ніж 100 питань на знання не більш ніж 5 нормативно-правових актів. Під час тестування комп'ютер обере для кожного кандидата 25 завдань з цього переліку.

Крім того, ми вдосконалюємо перевірку знання іноземної мови. Для посад категорії "А" запроваджуємо тестування, що перевіряє знання лексики і граматики, аудіювання, розуміння письмового тексту та навичок висловлювати свою думку іноземною мовою. До Комісії з питань вищого корпусу державної служби  буде залучений один експерт з іноземної мови.

Кандидати також заповнюватимуть мотиваційну анкету, результати якої комісія зможе взяти до відома під час співбесіди. Від кандидатів очікується чітке бачення своєї місії на обраній посаді.