•  
  •  
  •  

Відбулась зустріч Голови НАДС Костянтина Ващенка з народним депутатом України Юрієм Левченко та директором Центральної районної бібліотеки імені Є. Плужника Іриною Коноваловою

Відбулась зустріч Голови НАДС Костянтина Ващенка з народним депутатом України Юрієм Левченко та директором Центральної районної бібліотеки імені Є. Плужника Іриною Коноваловою. Під час зустрічі обговорено питання організації роботи бібліотеки та створення Центру оцінювання претендентів на посади державної служби.

Сторони домовилися про те, що бібліотека імені Є. Плужника залишаться працювати в будівлі державної форми власності за адресою вул. Прорізна, 15. Зокрема, це стосується книгосховища та залу для обслуговування читачів (загальна площа 200 м2). Крім того, у цьому ж приміщенні буде розміщено і  Центр оцінювання претендентів на посади державної служби (загальна площа 100 м2).

З Управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації буде укладено договір щодо оренди площ для розміщення бібліотеки імені Є. Плужника в будівлі по вул. Прорізній,15. Найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи всіх зазначених приміщень.