•  
  •  
  •  

Відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства

З ініціативи Творчого центру ТЦК вже п’ятий рік поспіль проводиться Національний конкурс публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства (ОГС).

Мета конкурсу – підвищення рівня довіри суспільства до діяльності громадських об’єднань та благодійних організацій, заохочення високого рівня прозорості та відкритості, організаційної культури організацій громадянського суспільства.

У своєму виступі Перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій, який взяв участь у церемонії нагородження переможців конкурсу, зазначив, що ключовим у реформуванні державного управління, є прозорість і підзвітність органів державної влади. Тому приємно, що громадянське суспільство у своїй діяльності просуває європейські стандарти та цінності прозорості та підзвітності організацій громадянського суспільства, тим самим сприяє підвищенню довіри до нього та органів державної влади.

Довідково:

У цьому році у конкурсі взяли участь 46 організацій з 14 регіонів України.

Нагородження відбулося у трьох категоріях: «ОГС, які зареєстровані і діють у селах, селищах та малих містах», «ОГС з річним бюджетом до 1 млн грн», ОГС з річним бюджетом понад 1 млн грн».

Захід проводиться спільно з ПРООН у рамках проекту Програми «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії».