•  
  •  
  •  

Відбулося підведення підсумків онлайн-курсу для служб управління персоналом «Управління персоналом на державній службі» на веб-платформі «Prometheus»

Відбулося очне підведення підсумків онлайн-курсу для служб управління персоналом «Управління персоналом на державній службі» на веб-платформі «Prometheus» – громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів, який розпочався 01 жовтня 2018 року, та тривав до 12 листопада 2018 року.

Директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі Наталія Алюшина у своєму виступі «Спроможність служби управління персоналом: як визначити та навіщо це потрібно?» презентувала методологію вимірювання рівня спроможності служб управління персоналом та  запросила учасників онлайн-курсу взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом».

Працівники Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі розповіли присутнім про новації в сфері управління персоналом.

Так, керівник експертної групи з питань нормативного забезпечення менеджменту персоналу Андрій Астапов розповів про новації у процедурі оцінювання та надав роз’яснення щодо проблемних питань.

Державні експерти Катерина Хохлова і Олена Лементар акцентували увагу на окремих моментах оцінювання, зокрема, актуальних і майбутніх змінах у конкурсній процедурі. Галина Кудринська розповіла про два етапи всеукраїнського опитування представників служб управління персоналом щодо визначення актуальних потреб у наданні методологічної допомоги працівникам служб управління персоналом. Юлія Лозюк презентувала нові модулі на інформаційному ресурсі для служб управління персоналом «Ключові показники ефективності», що розміщено на Спільноті практик: сталий розвиток DESPRO.

Керівник експертної групи з питань інституційного розвитку служб управління персоналом Наталія Крінська-Шарай презентувала процедуру аналізу посад та її актуальність для служб управління персоналом.

Під час вручення сертифікатів учасникам онлайн-курсу перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій акцентував увагу присутніх на новаціях, що чекають державних службовців у сфері професійного розвитку. Окремо зупинився на складанні індивідуальної програми професійного розвитку державного службовця,  що розпочнеться цього року в грудні та розповів про подальші плани навчання представників служб управління персоналом.