•  
  •  
  •  

Відбувся перший етап навчання у Школі «Майбутній державний службовець»

З ініціативи Національного агентства України з питань державної служби, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та у співпраці з Centre for Respective Initiatives and Studies за підтримки Democracy Reporting International (DRI) відбувся перший етап навчання у Школі «Майбутній державний службовець».

У рамках навчання учасники заходу ознайомились з системою органів державної влади України, їх взаємодією, основами державної служби та з’ясували як побудувати кар’єру на державній службі. Крім того, значну увагу лектори Школи приділили питанням імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та окреслили виклики, з якими стикаються державні службовці у своїй діяльності.

Протягом двох днів роботи учасники Школи ознайомились з видами нормативно-правових документів, які складаються на державній службі. Кожен учасник програми отримав персональне завдання, результат виконання якого буде представлений під час наступної серії занять у Школі, яка відбудеться
1 – 2 липня 2017 року.

Після завершення навчання учасники отримають сертифікат про участь, а також будуть рекомендовані для проходження стажування в органах державної влади.

 

Довідково

Школа «Майбутній державний службовець» є короткостроковим навчанням, що спрямоване на залучення молоді на державну службу шляхом роз’яснення її базових елементів та ознайомлення з основними інструментами і практиками, необхідними для роботи в органах державної влади.

У рамках реалізації проекту отримано 147 заявок з усіх регіонів України. Для участі відібрано 24 особи віком до 35 років з повною вищою освітою та вільним володінням англійською мовою.

У навчанні беруть участь 24 учасники (12 жінок та 12 чоловіків) з 11 областей України (Харківська, Полтавська, Запорізька, Вінницька, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Миколаївська, Львівська, Хмельницька, Київська). З них 10 учасників представляють м. Київ та Київську область.