•  
  •  
  •  

Відзначення Дня незалежності України у регіонах

З нагоди Дня незалежності України територіальними органами НАДС проведено заходи за участю керівництва обласних державних адміністрацій, обласних рад, обласних профспілок державних установ, територіальних органів виконавчої влади, представників органів місцевого самоврядування, громадськості та засобів масової інформації.

Відбулися семінари-наради та круглі столи з питань впровадження Закону України «Про державну службу» та реформування державної служби. На офіційних веб-сайтах обласних державних адміністрацій та місцевих засобів масової інформації розміщено матеріали про результати впровадження Агентством  та його територіальними органами Закону України «Про державну службу».

Крім того, за участю керівництва міжрегіональних управлінь НАДС у Харківській та Сумській областях; Дніпропетровській та Запорізькій областях;  Вінницькій, Житомирській і Хмельницькій областях; Львівській та Закарпатській областях відбулися прес-брифінги.

Інтерв’ю  та прямі ефіри керівництва територіальних органів НАДС відбулись на радіо «Житомирська хвиля» та «Поділля-центр», на телеканалах ТРК «Алекс», «8 CHANNEL», ВДТ-6 «Вінтера», «Миколаїв», «Тиса», на Дніпропетровських регіональних каналах «34» та «51», «Сфера-ТВ»; тематичні статті стосовно реформування державної служби і державного управління розміщено у газетах «Вінниччина», «Слобідський край», «Позиція», «Житомирщина», «Рідне Прибужжя», «Вісник Чугуївщини», «Вісник Богодухівщини», «Печенізький край», «Зоря Полтавщини», «Слово і час».

З нагоди 26-ї річниці незалежності України співробітники Міжрегіонального управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях підкорили найвищу вершину Покутсько-Буковинських Карпат – гору Яровицю.