•  
  •  
  •  

Запуск нових онлайн курсів на платформі «Прометеус» обговорено на робочій зустрічі першого заступника Голови НАДС та Проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку»

У рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між НАДС та Агрітім Канада Консалтінг Лтд., який було підписано 5 жовтня 2018 року, в Національному агентстві України з питань державної служби відбулась робоча зустріч першого заступника Голови Володимира Купрія з представниками проекту  «Експертної підтримки врядування та економічного розвитку» (EDGE) та ГО «Прометеус».

На зустрічі було обговорено розроблення та впровадження онлайн курсів для держслужбовців та інших зацікавлених осіб. Зокрема сторонами було погоджено, що в рамках проекту EDGE буде розроблено два онлайн курси. Перший онлайн курс «Управління, орієнтоване на результат: базовий курс для реформаторів» складатиметься з 5 тематичних блоків. Другий онлайн курс «Ґендерний прогноз впливу на громадян» розрахований на 4 тижні та складатиметься з 4 тематичних блоків. По завершенню обох курсів слухачі складатимуть підсумкове тестування та отримають електронний сертифікат в разі його успішного складання.

Також, сторони домовились, що згадані онлайн курси, запуск яких планується на травень 2019 року, будуть відкритими для всіх бажаючих.  Державні службовці, у випадку поєднання дистанційного навчання із навчанням в очній формі на базі відповідного тренінгового центру державних службовців матимуть можливість зарахувати пройдений курс в якості підвищення кваліфікації в рамках індивідуальної програми навчання та отримати відповідний сертифікат. Онлайн платформою для розміщення даних курсів виступатиме громадський проект масових відкритих онлайн курсів «Прометеус».

Підсумовуючи, Володимир Купрій наголосив на важливості подальшої ефективної співпраці між НАДС та міжнародними і громадськими організаціями у рамках реформування державної служби в Україні.