•  
  •  
  •  

Здійснено перші кроки щодо наповнення майбутньої інтегрованої системи управління людськими ресурсами

В Нацдержслужбі розпочато роботу щодо створення та запровадження інтегрованої системи управління людськими ресурсами в Україні.

Як передбачено в Плані заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016–2020 роки, створення зазначеної системи дозволить здійснити ефективний моніторинг державної служби, а також посилити якість управління людськими ресурсами та покращити контроль витрат на персонал.

Дана система має включати в себе  три модулі:

  1. Модуль посад державної служби і державних службовців, який встановлює порядок організації та механізми  функціонування інформаційного ресурсу, передбаченого для управління людськими в державних органах всіх рівнів.
  2. Модуль підрахунку та виплати заробітної плати для державних службовців та працівників в державних органах всіх рівнів.
  3. Модуль аналітики.

Під час робочої зустрічі було обговорено наповнення першого модулю системи.

Передусім Євген Ковальов, директор Департаменту інформаційних технологій та ресурсного забезпечення Нацдержслужби, представив присутнім результати моніторингу on-line опитувальника, що був заповнений всіма органами державної влади України. В результаті з’ясовано, що існуючі інформаційні системи управління не дають можливості проаналізувати наявну систему управління людськими ресурсами в органах державної влади.

Надалі Кизименко Геннадій, заступник директора Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку Міністерства фінансів України, та Петрова Ірина, головний спеціаліст відділу кадрового забезпечення центрального апарату та територіальних органів Управління кадрового менеджменту та персоналу Нацдержслужби, внесли слушні пропозиції щодо наповнення компонентів модулю вищезазначеної системи.

Також у зустрічі взяли участь керівники зацікавлених управлінь Нацдержслужби; Юрга Меделе – міжнародний експерт, Ірина Щербина – спеціаліст з питань кадрових ресурсів Світового банку та Ірина Кузьміна – консультант Світового банку.