Останні новини

20-й ювілейний випуск магістрів за освітньо-професійною програмою «Державна служба» у Тернопільському національному економічному університеті

Квітень, 22/2019

У рамках урочистостей відбулося засідання круглого столу «Публічна служба в Україні: реалії та перспективи розвитку в умовах децентралізації».

Під час наукового заходу мова йшла про результати та перспективи модернізації публічної служби в умовах децентралізації на засадах державності, професійності, дотримання європейських цінностей, поглиблення партнерства між органами влади, науковими та освітніми установами.

Для поглиблення співпраці та окреслення її нових напрямів між Національним агентством України з питань державної служби  і Тернопільським національним економічним університетом Головою НАДС Костянтином Ващенком та ректором ТНЕУ Андрієм Крисоватим підписано Меморандум. Предметом Меморандуму є налагодження співпраці між сторонами з питань підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Державна служба».

Після розгляду робочих питань відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Центру підготовки магістрів державної служби ТНЕУ.

«Навчання і самоосвіта повинні тривати упродовж всього життя. Завжди вірте у себе та власні сили, і тоді ви обов’язково досягнете бажаних висот. Диплом магістра – це одночасно фініш і старт!», – наголосив Костянтин Ващенко, вітаючи випускників.