Останні новини

Актуальні питання представництва інтересів держави в судах України обговорено за участю керівників юридичних підрозділів міністерств

Грудень, 21/2018

У воркшопі, організованому Міністерством юстиції України спільно з Національним агентством України з питань державної служби, взяв участь заступник Голови НАДС Андрій Заболотний. Цим заходом продовжено започатковану НАДС, Мінюстом та Проектом «EU4PAR» роботу з юридичними службами центральних органів виконавчої влади.

Сьогодні відбувся вже третій воркшоп для керівних працівників юридичних підрозділів міністерств з актуального питання: «Організація представництва інтересів держави в судах України в умовах адвокатської монополії».

Учасники заходу обговорили питання щодо прав представництва в судах як адвокатів, так і державних службовців; отримання ними відповідних адвокатських свідоцтв, тендерних закупівель цих послуг, їх вартості; представництва в міжнародних судових інстанціях; фінансової мотивації; можливої міграції державних службовців до юридичних компаній тощо.

Під час дискусії проаналізовано ризики та визначено пропозиції до дискусійних питань, а також прийнято рішення про подальшу спільну роботу.