Останні новини

17 травня – презентація результатів опитування «Що державні службовці знають та думають про права людини»

Травень, 14/2019

17 травня о 11:45 в офісі Національного агентства України з питань державної служби (м. Київ, вул. Прорізна, 15) відбудеться презентація результатів опитування «Що державні службовці знають та думають про права людини», проведеного у рамках другої хвилі масштабного соціологічного дослідження «Що українці думають та знають про права людини: оцінка змін (2016-2018)».

Які права є найбільш важливими для державних службовців та як вони відстоюють свої права? Що державні службовці вважають головною метою своєї роботи? Наскільки вони готові виправдовувати обмеження прав певних соціальних груп? Що буде зроблено для того, аби права людини завжди були невід’ємною частиною роботи державних чиновників? Під час прес-конференції представники Національного агентства державної служби, Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН), експерти Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та ГО «ZMINA: центр прав людини» представлять результати дослідження та прокоментують плани щодо поглиблення знань державних службовців про права людини.

Запрошуємо представників ЗМІ:

Що? Презентація опитування «Що державні службовці думають та знають про права людини»

 

Коли? 17 травня 2019 р. (11:45 – 12:30)

 

Де? У приміщенні Національного агентства України з питань державної служби, місто Київ, вулиця Прорізна, 15.

 

Учасники: –        Костянтин Ващенко, голова Національного агентства державної служби України

–        Дафіна Ґерчева, Постійна Представниця ПРООН в Україні

–        Тетяна Печончик, голова правління ГО «ZMINA: центр прав людини»

–        Андрій Сухарина, експерт Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва

 

Акредитація ЗМІ:
Тетяна Шебуренкова, спеціалістка із зв’язків з громадськістю, ПРООН, +380977217673 або tetiana.sheburenkova@undp.org. Для участі у прес-конференції при собі необхідно мати посвідчення особи.

Довідкова інформація: Соціологічне опитування проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва на замовлення ПРООН та у співпраці із ГО «ZMINA: центр прав людини». Опитування державних службовців відбувалося у рамках другого масштабного дослідження про те, як українці розуміють права людини. Перше дослідження було проведено у 2016 році. Ініціатива підтримується в рамках проекту ПРООН «Права людини для України» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Більше інформації про ПРООН: http://www.ua.undp.org