Останні новини

23 травня 2019 року відбудеться засідання Координаційної ради з питань професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад

Травень, 21/2019

     Порядок денний:

  1. Про стан системи професійного навчання.
  2. Аналітичний звіт «Дослідження навчальних потреб представників органів місцевого самоврядування України», підготовлений в рамках Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Під час роботи секцій будуть розглянуті пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів, розроблених з метою реалізації Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 106.

До участі в заході запрошено представників органів державної влади, закладів вищої та післядипломної освіти, громадських та міжнародних організацій.

Початок заходу о 11:00. Реєстрація учасників з 10:30.

Акредитація до 13.00 22 травня 2019 року за телефоном (044) 256 00 50 або через e‑mail: oksana.chaban@nads.gov.ua

Ознайомитися із програмою заходу можна тут.