Останні новини

Увага! Інформація для кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А», дата проведення конкурсів яких 9 липня 2019 року

Липень, 1/2019

Відповідно до Умов проведення конкурсів на зайняття вакантних посад:

державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 369-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства»);

першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 370-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства»);

заступника Голови Державної служби експортного контролю (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 371-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби експортного контролю»)

документи від кандидатів приймалися до 18 години 25 червня 2019 року. Місце, час і дата проведення конкурсу – м. Київ, вул. Прорізна, 15,  10 година, 9 липня 2019 року.

Відповідно до Умов проведення конкурсу на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами (додаток до розпорядженням Президента України від 19 червня 2019 року № 63/2019-рп «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами») документи від кандидатів приймаються до 18 години 3 липня 2019 року.

Місце, час і дата проведення конкурсу – м. Київ, вул. Прорізна, 15, 10 година, 9 липня 2019 року.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2016 р. № 246 перевірка володіння іноземною мовою кандидатів на зайняття посад категорії «А» проводиться Комісією з питань вищого корпусу державної служби на основі завдань, які затверджуються на її засіданні та включають лексико-граматичний тест, перевірку розуміння письмового тексту, перевірку умінь і навичок сприйняття усного мовлення (аудіювання), перевірку умінь і навичок висловлювати свою думку іноземною мовою.

Оцінювання здійснюється відповідно до рішення Комісії з питань вищого корпусу державної служби від 12 червня 2018 року № 10 (посилання: http://old.nads.gov.ua/page/protokol-no-10-zasidannya-kvkds-vid-12-chervnya-2018-roku).

Оцінювання тестування здійснюють залучені експерти.

Зразки тестових завдань щодо перевірки володіння іноземною мовою кандидатів на зайняття посад категорії «А» опубліковано на офіційному веб-сайті НАДС (посилання: https://nads.gov.ua/vyshhyj-korpus-derzhavnoyi-sluzhby/testuvannia/testuvannia-na-volodinnia-inozemnoiu-mo/).

Звертаємо вашу увагу на те, що тестові завдання щодо перевірки володіння іноземною мовою кандидатів на зайняття вищезазначених вакантних посад категорії «А» оголошених суб’єктами призначення:

перевірятимуться о 10 годині 5 липня 2019 року.