Останні новини

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

Липень, 1/2019

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України оголошено конкурс на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Згідно Умов проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками (додаток до розпорядженням Кабінету Міністрів України                     від 26 червня 2019 року № 457-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками») документи від кандидатів приймаються       до 18 години 22 липня 2019 року.

 Звертаємо увагу кандидатів на те, що місце, час і дата початку проведення перевірки (тестування) володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, — м. Київ, вул. Прорізна, 15,  10 година, 2 серпня 2019 року.

Місце, час і дата проведення етапів конкурсу – м. Київ, вул. Прорізна, 15, 10 година, 6 серпня 2019 року.

  З умовами проведення заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками можна ознайомитися за посиланням:

 https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-ogoloshennya-konkursu-na-zajnyattya-vakantnoyi-posadi-zastupnika-golovi-derzhavnoyi-sluzhbi-z-likarskih-zasobiv-ta-kontrolyu-za-narkotikami-i260619

 https://nads.gov.ua/vyshhyj-korpus-derzhavnoyi-sluzhby/informatsiia-pro-konkursy-2/