Останні новини

УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРСИ!

Липень, 12/2019

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України оголошено конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А», а саме, першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства та Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Згідно Умов проведення конкурсів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р.            № 515-р «Про оголошення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства») та Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру господарства (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 516-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру») документи від кандидатів приймаються до 16 години 26 липня 2019 року.

 Звертаємо увагу кандидатів на те, що місце, час і дата початку проведення перевірки (тестування) володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, — м. Київ, вул. Прорізна, 15,  10 година,                        2 серпня 2019 року.

Місце, час і дата проведення етапів конкурсу – м. Київ, вул. Прорізна, 15, 10 година, 6 серпня 2019 року.

 З умовами проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства можна ознайомитися за посиланням:

 https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-ogoloshennya-povtornogo-konkursu-na-zajnyattya-vakantnoyi-posadi-pershogo-zastupnika-golovi-derzhavnogo-agentstva-ribnogo-gospodarstva-s-515-100719

 https://nads.gov.ua/vyshhyj-korpus-derzhavnoyi-sluzhby/informatsiia-pro-konkursy-2/

 

З умовами проведення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру можна ознайомитися за посиланням:

 https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-ogoloshennya-konkursu-na-zajnyattya-vakantnoyi-posadi-golovi-derzhavnoyi-sluzhbi-z-pitan-geodeziyi-kartografiyi-ta-kadastru-s-516-100719

https://nads.gov.ua/vyshhyj-korpus-derzhavnoyi-sluzhby/informatsiia-pro-konkursy-2/