Останні новини

Відкрито прийом заявок на участь у тренінгах нідерландської програми MATRA з питань верховенства права на тему «Тримання під вартою та альтернативні види покарання»

Травень, 29/2019

З 5 по 12 вересня 2019 року у м. Гаага (Королівство Нідерланди) проходитиме навчання у рамках програми MATRA з питань верховенства права на тему «Тримання під вартою та альтернативні види покарання».

Програму МАТRА розроблено з метою зміцнення інституційної спроможності державних органів у сфері верховенства права у країнах: Албанія, Вірменія, Боснія і Герцеговина, Грузія, Молдова, Північна Македонія, Сербія, Туреччина, Україна та Чорногорія.

Зазначений тематичний курс передбачає участь 4 кандидатів від України. За результатами проведення конкурсу нідерландською стороною будуть обрані фіналісти, які матимуть можливість безкоштовно взяти участь у зазначеному навчальному курсі.

Термін подачі аплікаційних форм до 7 липня 2019 року.

З детальною інформацією щодо умов участі та подачі аплікаційних форм можна ознайомитися на веб-сайті Нідерландського гельсінського комітету:  https://www.nhc.nl/detentionandalternativesanctionsapplication-2019/

Контактна інформація: + 38 (044) 256 00 61 – Відділ міжнародного співробітництва і протоколу Управління адміністративного забезпечення.