Останні новини

Засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби відбудеться 5 лютого 2019 року

Лютий, 1/2019


Проект

Дата проведення: 05 лютого 2019 року

Місце проведення:  Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 1. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державного секретаря Міністерства у справах ветеранів та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
 2. Про затвердження рішення комітету відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 01 лютого 2019 року № 2.
 3. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад державного секретаря Міністерства у справах ветеранів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України
  від 10 січня 2019 року № 1-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державного секретаря Міністерства у справах ветеранів» та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року № 10-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів».
 4. Про затвердження пропозицій комітету відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
 5. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад державного секретаря Міністерства у справах ветеранів та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
 6. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад державного секретаря Міністерства у справах ветеранів та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
 7. Розв’язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад державного секретаря Міністерства у справах ветеранів та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
 8. Про порушення дисциплінарного провадження стосовно Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лапи В.І.
 9. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад державного секретаря Міністерства у справах ветеранів та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
 10.  Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад державного секретаря Міністерства у справах ветеранів та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
 11.  Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад державного секретаря Міністерства у справах ветеранів та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
 12. Різне.