Останні новини

Cучасні тренди і виклики державної служби обговорено на конференції Американського товариства публічного управління (ASPA)

Березень, 11/2019

У ході Щорічної конференції Американського товариства публічного управління (ASPA), що триває в м. Вашингтоні 8 – 12 березня 2019 року, відбулася панельна дискусія щодо реформування державної служби в країнах з транзитивною економікою.

Учасники конференції представили досвід реформування державної служби Афганістану, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Македонії, Молдови, України.

У своєму виступі перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій презентував складові та перші результати реформування державної служби в Україні, а також оновлену стратегію реформування державного управління. Він, зокрема, зазначив, що «структури, процедури і люди – це ключові компоненти української версії реформування державного управління. Маємо перші здобутки у створенні професійної, стабільної, політично нейтральної державної служби: розмежування політичних та адміністративних посад, запровадження повноцінних конкурсних процедур на зайняття посад державної служби, трансформація системи професійного навчання, встановлення чітких показників результативності та оцінка на їх підставі результатів службової діяльності державних службовців, залучення кращих фахівців з питань реформ у новостворені директорати політик».

Водночас, Володимир Купрій наголосив: «Порядок денний реформи ще не вичерпаний. Серед пріоритетів – підвищення якості роботи державних службовців та просування нової організаційної культури державної служби».

Організатор заходу – Астанінській хаб державної служби (ACSH).