Останні новини

Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України

Березень, 14/2019

Важливість питання реформування державної служби та наявні досягнення в цій галузі було обговорено на засіданні круглого столу  «Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України» , що відбулося у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Даний захід було організовано Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу спільно із філософським факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Голова НАДС зазначив, що агентство спрямовує всі свої зусилля на поліпшення державної служби. Костянтин Ващенко наголосив, що реформа державної служби значною мірою визначає успіх інших реформ, результати яких безпосередньо залежать від якості управлінських рішень державних органів.

Учасниками заходу були представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, інших органів державної влади, представники закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку магістрів у галузі знань «Публічне управління та адміністрування».