Останні новини

Для випускників закладів вищої освіти Чернігівщини проведено виїзне заняття з питань реформування державного управління та державної служби

Квітень, 4/2019

Візити студентів закладів вищої освіти до НАДС стали доброю традицією. Так, сьогодні до агентства завітали випускники закладів вищої освіти Чернігівщини, які планують пов’язати свою професійну діяльність із державною службою та службою в органах місцевого самоврядування.04

З майбутніми державними службовцями поспілкувалися перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій та директор Генерального департаменту професійного розвитку НАДС Віра Чмига.

Володимир Купрій розповів про сучасні вимоги до державних службовців та ознайомив учасників з  історією становлення і розвитку державної служби. Окремо зупинився на реформі державного управління та одному з основних її напрямів – реформі державної служби.

Також випускників ознайомили з системою підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування і з переліком оновлених навчальних програм.

Зустріч зі студентами проходила у рамках тематичного короткострокового семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи». Наприкінці заходу фахівці НАДС відповіли на численні питання студентів та вручили сертифікати про підвищення кваліфікації.