Останні новини

Доброчесність на державній службі

Квітень, 15/2019

Актуальні питання доброчесності як елементу процвітання країни були в центрі уваги учасників тренінгу присвяченого цій темі.

Захід  організували Міжрегіональне управління НАДС в Львівській та Закарпатській областях спільно із громадською організацією «Справа Кольпінга в Україні».

Під час тренінгу працівники Міжрегіонального управління та активна молодь  із Закарпатської, Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Київської та Хмельницької областей вивчали питання доброчесності та її впливу на розвиток держави.

Учасників ознайомили з умовам вступу на державну службу та пріоритетами цієї роботи. Також їм презентували офіційний веб-сайт НАДС та Єдиний портал вакансій державної служби.

З метою розширення уяви про роботу на державній службі для молодих слухачів проведено екскурсію історичною будівлею Закарпатської обласної ради.

Довідково:

Громадська організація «Справа Кольпінга в Україні» – це недержавна громадська організація, що працює в сфері освіти, соціальної роботи, роботи з молоддю тощо. Основним осередком діяльності є територія західної України.