Останні новини

Ґендерні питання на державній службі

Квітень, 16/2019

Запровадження ґендерно орієнтовного бюджетування в практику державного управління. Тренінг з цієї тематики розпочався у Житомирі для тренерів, експертів органів державної служби та органів місцевого самоврядування.

Захід організовано НАДС, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та проекту “Ґендерне бюджетування в Україні”.

З вступним словом до присутніх звернувся перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій, який у своїй промові  підкреслив, що курс європейського вектору розвитку України передбачає утвердження ґендерної рівності як у суспільстві загалом, так і в системі публічного управління та державної служби зокрема.

Крім того, він зазначив, що особлива роль в процесі інтеграції ґендерних підходів в діяльність державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відводиться системі підвищення кваліфікації, тому важливо розвивати та реалізувати успішні практики ґендерного бюджетування з метою набуття навичок та їх використання.

Національна експертка проекту “Ґендерне бюджетування в Україні” Оксана Кисельова зауважила, що навчання з проблем ґендерної рівності та ґендерно орієнтованого бюджетування для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування стало можливим завдяки співпраці НАДС з проектом, який вона представляє та Представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні.

Учасниці та учасники матимуть змогу дізнатися про міжнародний та вітчизняний досвід впровадження ґендерно орієнтовного бюджетування та обговорять питання включення вище зазначених тем до навчальних програм системи підготовки , спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Підготовлені тренери допоможуть в реалізації політики ґендерної рівності в органах державної служби та місцевого самоврядування.