Останні новини

Інституційна та кадрова спроможність ЦНАП

Квітень, 17/2019

На питаннях розвитку інституційної та кадрової спроможності  системи надання адміністративних послуг, зосередили свою увагу учасники дводенного семінару, що проходить в Центрі надання адміністративних послуг м. Києва.

Метою заходу є обговорення основних досягнень і завдань щодо децентралізації влади, розбудови мережі центрів надання адміністративних послуг та реалізації реформи державної служби на місцевому рівні відповідно до європейських стандартів та принципів належного врядування.

З вітальною промовою до учасників звернувся Перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій, який акцентував увагу на основних досягненнях реформування та модернізації державної служби. Він наголосив, що реформа державної служби значною мірою визначає успіх інших реформ, результати яких безпосередньо залежать від якості управлінських рішень державних органів.

Водночас Володимир Купрій зазначив, що НАДС спрямовує свої зусилля на розвиток сучасної професійної та ефективної державної служби шляхом посилення інституційної спроможності служб управління персоналом державних органів; підвищення рівня захищеності права громадян на доступ до державної служби, законних прав та інтересів державних службовців; формування єдиної ефективної системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Лише успішні інституції в комплексі із професійно підготовленими службовцями можуть бути ключовим драйвером реформ у країні, – підкреслив Володимир Купрій.

Під час першої сесії учасники заходу мали можливість обговорити основні досягнення та виклики щодо реалізації реформи децентралізації влади та основні досягнення щодо розвитку мережі ЦНАП в Україні в цих умовах.

Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Центром надання адміністративних послуг м. Києва, Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг та за участі і сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.