Останні новини

«Літак реформи тільки злітає, але курс правильний. Переживаємо турбулентність і прямуємо до цілі,» – Голова НАДС

Червень, 24/2019

Про це Костянтин Ващенко доповів на конференції «Реформа державного управління: виклики і перспективи», яку відкривав з вступним словом Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інноваційному парку UNIT.City.

Вітаючи учасників конференції Голова НАДС зазначив, що прийняття закону саме по собі не є реформою. Реформа – це коли починають відбуватися якісні зміни в тих процесах, структурах, які називаються державною службою. Сьогодні нам треба піднімати питання конкурсних процедур, поділити відповідальність між суб’єктом призначення і конкурсною комісіє.. Так само треба знайти правильний баланс в питаннях звільнення і заохочення державних службовців.

За його словами, місією державної служби є забезпечення поступового руху країни вперед. Державна служба – це команда держави, яка повинна ефективно працювати і виконувати покладені функції . Вона не служить політиці. Вона не служить міністрам. Вона служить ідеї і тим завданням, які стосуються державної служби.

Також учасниками заходу були представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, державні секретарі та працівники міністерств, міжнародні партнери та представники проектів технічної допомоги, що працюють в сфері реформування державного управління, експерти неурядових організацій.