Останні новини

Працівники апаратів місцевих судів у Вінницькій області готуються до реорганізації

Березень, 15/2019

14 березня у Вінниці пройшов семінар “Організація роботи служби управління персоналом у судах під час реорганізації судів” для підвищення професійної компетентності працівників апаратів місцевих суддів Вінницької області.

Захід було організовано за сприянням Національної школи суддів України у співпраці з Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України у Вінницькій області та Міжрегіональним управлінням Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Проблемні питання проходження державної служби в судах, умови та порядок прийняття на державну службу і звільнення з неї у своїх виступах обговорили начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях  Костянтин Герасимюк та головний спеціаліст-юрисконсульт цього ж управління Сергій Починок.

Окрім цього, іншими учасниками семінару було розглянуто актуальні питання організації ефективної роботи кадрової служби під час та після реорганізації судів, чітких критеріїв планування роботи та дії під час змін і тонкощі проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.