Останні новини

Про усунення порушень прав державних службовців

Березень, 4/2019

Працівниками Міжрегіонального управління НАДС у Львівській та Закарпатській областях під час проведення у грудні 2018 року та січні 2019 року планової перевірки встановлено порушення прав трьох державних службовців апарату Городоцької райдержадміністрації та п’яти державних службовців управління соціального захисту населення Городоцької райдержадміністрації під час присвоєння рангів.

У зв’язку з цим до державних органів направлено обов’язкові до виконання вимоги про усунення порушень прав державних службовців, встановлених Законом України «Про державну службу» у порядку, затвердженому наказом НАДС від 25 травня 2016 року № 110.

За інформацією Городоцької райдержадміністрації (наказ Управління соціального захисту населення Городоцької райдержадміністрації № 6 від 18.02.2019 р. «Про усунення порушень прав державних службовців, встановлених Законом України «Про державну службу», та наказ керівника апарату Городоцької райдержадміністрації № 21-к від 18 лютого 2019 року «Про усунення порушень прав державних службовців, встановлених Законом України «Про державну службу») направлені вимоги виконано у повному обсязі.

Порушені права державних службовців усунуто.