Останні новини

Підписано Меморандум про співпрацю між Національним агентством України з питань державної служби та Національним університетом «Києво-Могилянська академія»

Березень, 5/2019

Голова НАДС Костянтин Ващенко і президент Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Андрій Мелешевич підписали Меморандум про співпрацю.

Меморандум укладено з метою налагодження співробітництва у сфері професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, депутатів місцевих рад, зокрема підготовки здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

Підготовка здобувачів вищої освіти здійснюватиметься кафедрою суспільного врядування НаУКМА, яка реалізує магістерську програму «Публічне управління та адміністрування».

У рамках співпраці передбачається проведення моніторингу проблемних питань галузі, розробка проектів нормативно-правових актів та забезпечення проходження практики (стажування) студентів НаУКМА в апараті НАДС та його територіальних органах.

Меморандум набирає чинності з дати його підписання та діятиме протягом трьох років.