Останні новини

Потрібно розуміти, як разом із службами управління персоналом, з керівниками державної служби в державних органах ми повинні допомагати державним службовцям захищати свої права, – Костянтин Ващенко

Травень, 22/2019

Про це розповів Голова НАДС під час круглого столу вищого корпусу державної служби: «Повага та гідність на державній службі: чи забезпечені, чи захищені?».

Крім того, про правову підтримку та засоби запобігання і подолання насильства в Україні доповіла Іванна Смачило, заступник Міністра юстиції України.

Про цькування на державній службі говорила Наталія Алюшина, директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС.

У свою чергу Сергій Пушкар, керівник секретаріату Вищої ради правосуддя, розказав про діяльність судової влади, спрямовану на захист прав державних службовців.

Також  у заході взяли участь Дмитро Трипольський, заступник директора Департаменту контролю та взаємодії з органами влади, Юрій Піжук, Голова професійної спілки державних установ України та Володимир Мосенко, Голова Профбюро Профспілки банківського та фінансового сектору.