Останні новини

Практичні питання застосування Закону України «Про державну службу» – в центрі уваги працівників служб управління персоналом територіальних органів центральних органів державної виконавчої влади Житомирської області.

Липень, 10/2019

Міжрегіональне управління НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях провело «Круглий стіл», на якому обговорили питання впровадження пілотного проекту із інформаційної системи управління людськими ресурсами (Human Resource Management Information System, HRMIS), притягнення до дисциплінарної відповідальності держслужбовців та строку повноважень членів дисциплінарної комісії.

Також присутні цікавилися вимогами до оприлюднення інформації про посади та оголошень про проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та можливістю стажування молоді в державних органах.

Спікерами «Круглого столу» були Костянтин Герасимюк, начальник Міжрегіонального управління, фахівець ЦППК – Ірина Коваленко, а також головні спеціалісти Міжрегіонального управління – Валентина Сірук та Олена Романько.