Останні новини

Презентовано результати оцінки результативності взаємодії органів державної влади з громадськістю

Липень, 13/2019

12 липня 2019 року відбулася робоча зустріч представників міністерств, центральних органів виконавчої влади і організацій громадянського суспільства, у ході якої презентовано результати оцінок діяльності 13-ти органів виконавчої влади за напрямом «взаємодії з громадськістю» та сплановано спільну діяльність з імплементації рекомендації за результатами оцінок.

Звертаючись до учасників та учасниць зустрічі, перший заступник голови НАДС Володимир Купрій зазначив, що функція взаємодії з громадськістю є однією і з ключових в діяльності державних органів. Належна взаємодія дозволяє покращити якість державної політики в різних сферах, оскільки забезпечує інклюзивність і дає можливість заінтересованим групам бути повноправними учасниками вироблення найбільш дієвих рішень.. НАДС підтримує ініціативи використання оцінки як інструменту удосконалення управлінських процесів і докладає зусиль для того, щоб державні службовці набували відповідних компетенцій  для забезпечення взаємодії з громадськістю.

Творчий центр ТЦК, українська неурядова організація, здійснює за фінансово підтримки ПРООН проект щодо підготовки експертів з оцінки з числа представників організацій громадянського суспільства. Підготовлені експерти здійснили оцінки та розробили рекомендації щодо удосконалення практики робити відповідних державних органів.

«Сподіваємось, що напрацьована методологія оцінки взаємодії, рекомендації щодо її вдосконалення, а також запроваджений он-лайн-курс навчання державних службовців сприятимуть інституційному посиленню державних інституцій, підвищенню їхньої прозорості та підзвітності», – зазначила Олена Урсу, керівниця проектів у сфері демократичного врядування ПРООН

Довідково. Проект ПРООН «Підтримка комплексного реформування державної служби шляхом посилення співпраці громадянського суспільства та Уряду України» реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. НАДС, ТЦК є партнерами ПРООН в здійсненні заходів у межах проекту.