Останні новини

Про усунення порушень прав державних службовців

Грудень, 12/2018

У листопаді 2018 року фахівцями Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях в ході проведення планової перевірки Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області щодо дотримання законодавства у сфері державної служби виявлено порушення прав 34 державних службовців у частині правомірності здійснення виплати надбавки за ранг державного службовця та виплати за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього державного службовця.

У зв’язку з цим до об’єкта перевірки направлено обов’язкові до виконання вимоги про усунення порушень прав державних службовців, встановлених Законом України «Про державну службу» у порядку, затвердженому наказом Національного агентства України з питань державної служби від 25 травня 2016 року № 110.

За інформацією, наданою листом Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області від 05 грудня 2018 року № 03-1343/18, направлені вимоги виконано у повному обсязі. Порушені права державних службовців усунуто.