Останні новини

Проблеми реформування системи професійного навчання працівників органів місцевої державної влади та органів місцевого самоврядування обговореного на VII «Розумовських читаннях»

Грудень, 13/2018

За сприяння НАДС, НАДУ при Президентові України, Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської облради та за підтримки Фонду Ганса Зайделя у м. Чернігові відбулися VII «Розумовські читання».

У роботі міжнародної науково-практичної конференції «Розумовські читання» взяв участь перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій.

У своєму виступі він акцентував увагу на необхідності фахової підготовки посадових осіб органів місцевого самоврядування. Зокрема, Володимир Купрій зупинився на ключових аспектах реформування професійного навчання, наявних викликах у системі професійного навчання та підкреслив важливість професійного розвитку в управління персоналом в органах місцевого самоврядування.

У ході фахових дискусій учасників конференції розглянуто здобутки, проблеми і загрози у реформуванні місцевого самоврядування, а також наявні виклики у системі професійного навчання державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування, яка сьогодні активно реформується.

У роботі міжнародної науково-практичної конференції взяли участь науковці і викладачі Інституту законодавства Верховної Ради України, Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, Чернігівського національного технологічного університету, Сіверського інституту регіональних досліджень і Сіверського центру післядипломної освіти.