Останні новини

Питання оплати праці на державній службі розглянуто на засіданні колегії Рахункової палати України

Березень, 19/2019

У засіданні колегії Рахункової палати України з розгляду питання оплати праці на державній службі взяли участь представники Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного агентства України з питань державної служби.

Заступник Голови НАДС Андрій Заболотний у своєму виступі повідомив позицію Агентства щодо лідерства з впорядкування оплати праці державних службовців і забезпечення її конкурентоспроможного рівня відповідно до показників загального ринку праці та показників економічного зростання. Зокрема, акцентовано увагу на створенні Головою НАДС Робочої групи та напрацюванні разом із заінтересованими міністерствами та громадськістю пропозицій щодо внесення змін до відповідних нормативно-правових актів.

За підсумками обговорення зазначеного питання члени Рахункової палати запропонували вжити низку організаційних заходів з нормативного забезпечення змін, своєчасної підготовки Схеми посадових окладів на 2020 рік, а також Класифікації посад та Методики формування фонду оплати праці.

Рішення Рахункової палати буде надіслано до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України.