Останні новини

Питання застосування окремих норм законодавства у діяльності виконавчих апаратів місцевих рад обговорено на зустрічі у комітетах Верховної Ради України

Листопад, 19/2018

З ініціативи Комітетів Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції та з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Апарату Верховної Ради України та за участі Голови НАДС Костянтина Ващенка відбулась тематична зустріч: «Законодавство України щодо запобігання та протидії корупції: практика застосування в органах місцевого самоврядування, шляхи подальшого вдосконалення».

У своєму вітальному слові Костянтин Ващенко наголосив на важливості професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування з метою підвищення управлінської культури та попередження корупційних явищ або проявів корупції. На це, зокрема,  спрямована діяльність ВЦПК, що проводить відповідні семінари та тренінги.

У заході також взяли участь народні депутати України, Української асоціації районних і обласних рад, Асоціації міст України, проекту USAID ПУЛЬС, НАЗК, представники центральних органів виконавчої влади, керуючі справами виконавчих апаратів обласних рад, керуючі справами виконавчих комітетів міських рад міст – обласних центрів, секретаріату Київської міської ради, керівник апарату Київської міської державної адміністрації.

Учасники заходу продовжать роботу в Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації на тематичній зустрічі: «Особливості забезпечення діяльності місцевих рад в умовах реформи місцевого самоврядування».

20 листопада у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування відбудеться тематична зустріч «Професійне навчання посадових осіб місцевого самоврядування: новації та виклики».