Останні новини

Реформа державної служби значною мірою визначає успіх нинішніх реформ, результати яких безпосередньо залежать від якості управлінських рішень, – Голова НАДС.

Травень, 22/2019

Про це Голова НАДС Костянтин Ващенко доповів під час круглого столу «Державна служба в Україні: шляхи реформування», який відбувся в Національній академії прокуратури України.

Вітаючи учасників заходу Костянтин Ващенко, зокрема, зазначив, що НАДС спрямовує свої зусилля на розвиток професійної, ефективної, стабільної, політично неупередженої державної служби, що відповідає принципам належного врядування та стандартам і кращим практикам держав-членів ЄС, країн ОЕСР.

За його словами, забезпечення якісного та ефективного функціонального управління державною службою шляхом посилення інституційної спроможності служб управління персоналом державних органів; підвищення рівня захищеності права громадян на доступ до державної служби, законних прав та інтересів державних службовців; формування єдиної ефективної системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування є ключовими компонентами політики.

Учасники круглого столу обговорили питання професіоналізації державної служби, підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, корупційні ризики та способи запобігання їх виникненню в діяльності державних службовців, а також розглянули особливості правового статусу державних службовців органів прокуратури та проходження державної служби у Державному бюро розслідувань.

 

Довідково: захід організовано Генеральною прокуратурою України, Національним агентством України з питань державної служби, Державним бюро розслідувань спільно із Національною академією прокуратури України.

У заході взяли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, центральних органів виконавчої влади, інших органів державної влади, керівники регіональних і місцевих прокуратур, представники закладів вищої освіти України та інститутів громадянського суспільства, експерти.