Останні новини

Реформування структури міністерств, оновлення Стратегії реформування державного управління України та її фінансове забезпечення у 2019 році розглянуто на засіданні Координаційної ради з питань реформування держуправління

Грудень, 13/2018

За участю Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка відбулося засідання ХІІ засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління, у якому взяв участь Голова НАДС Костянтин Ващенко.

У своєму виступі він доповів про стан проведення процедури оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців, зокрема, категорії «А», зупинився на питаннях кількісного складу державних службовців в Україні та фінансового забезпечення реформування державної служби у 2019 році, взяв участь в обговоренні змін до Стратегії реформування державного управління України на 2016 – 2020 роки.

Під час засідання розглянуто стан виконання індикаторів Угоди про фінансування між Урядом України та Європейською Комісією «Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні», питання щодо завершення реформування структури апарату міністерств.

Розглянуто також питання оновлення Стратегії реформування державного управління України на 2016 – 2020 роки та плану заходів з її реалізації, що передбачає впровадження рекомендацій експертів Програми SIGMA.

Проаналізовано також проект змін до Регламенту Кабінету Міністрів України щодо вдосконалення процедури підготовки документів державної політики та стратегічного планування. Крім того, розглянуто стан фінансування комплексної реформи державного управління у 2019 році, порядок  та напрями використання бюджетних коштів у 2019 році.