Останні новини

Робоча зустріч керівництва НАДС та представників Ради Європи з питань професійного навчання

Травень, 15/2019

Відбулась робоча зустріч Голови НАДС Костянтина Ващенка та першого заступника Голови НАДС Володимира Купрія з представниками Генерального директорату з питань демократії Ради Європи.

В ході зустрічі Голова НАДС Костянтин Ващенко поінформував представників Ради Європи про стан та перспективи реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Актуальність співпраці у сфері професійного навчання підкреслив Даніель Попеску, керівник Департаменту з питань демократичного врядування Ради Європи – «Найкращі інвестиції держави у майбутнє, це інвестиції у навчання публічних службовців».

Під час обговорення окрема увага була приділена нормативно-правовим актам, які розробляються НАДС у напрямі визначення та проведення аналізу потреб у професійному навчанні, моніторингу та оцінювання якості професійного навчання, порядку акредитації навчальних програм з підвищення кваліфікації тощо. «Всі зазначені акти розробляються із врахуванням європейських стандартів та кращих світових практик», – підкреслив перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій.

Голова НАДС Костянтин Ващенко запросив представників Ради Європи до спільної організації наступних щорічних Рішельєвських академічних читань у м. Одеса.

Також було відзначено важливість дослідження навчальних потреб представників органів місцевого самоврядування проведеного на замовлення НАДС програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

За результатами зустрічі керівництво НАДС та представники Ради Європи домовилися про продовження співпраці у сфері професійного навчання.