Останні новини

Розпочато цикл проведення семінарів для служб управління персоналом територіальних органів центральних органів виконавчої влади Миколаївської області

Лютий, 27/2019

На базі Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополі розпочато цикл навчання за програмою  короткострокового семінару «Практичні аспекти впровадження законодавства про державну службу» для керівників та спеціалістів служб управління персоналом, членів конкурсних та дисциплінарних комісій  територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

У семінарі взяли участь представники Головного управління Держпродспоживслужби  в Миколаївській обл., Управління Держпраці в Миколаївській області,  Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, Управління державного агентства рибного господарства у Миколаївській області, Державної екологічної інспекції у Миколаївській області, Обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління статистики в Миколаївській області.

У рамках навчання слухачами розглянуто питання щодо вимог чинного законодавства при проведенні конкурсу на зайняття посад державної служби та алгоритм дій служб управління при його проведенні; присвоєння рангів державним службовцям; роботи дисциплінарної комісії в установі.

Заняття зі слухачами провели заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі Кальченко О.О. та головні спеціалісти Міжрегіонального управління.