Останні новини

Розпочався цикл навчання для представників судів Миколаївської області щодо практичного застосування законодавства про державну службу.

Травень, 8/2019

На базі Міжрегіонального управління НАДС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополі  (Миколаївська область) проведено семінар для керівників апаратів та спеціалістів служб управлiння персоналом, членів конкурсних та дисциплінарних комісій судів Миколаївської області.

Учасники заходу зосередили свою увагу на питаннях присвоєння чергових рангів, застосування дисциплінарного провадження, проведення конкурсів на посади державної служби та алгоритм дій служб управління персоналом при його проведенні та оформлення трудових книжок.

Заняття провели заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі Ольга Кальченко та головні спеціалісти управління.

У семінарі  взяли участь представники Територіального управління ДСА України в Миколаївській області та господарського суду Миколаївської області, керівники апаратів та спеціалісти служб управлiння персоналом Центрального, Ленінського, Заводського, Корабельного та Жовтневого районних судів Миколаївській області.