Останні новини

У НАДС відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом»

Грудень, 21/2018

У вересні поточного року НАДС своїм наказом започаткувало Всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом».

Мета Конкурсу – впровадження в державних органах кращих практик і досвіду у сфері управління персоналом на державній службі, популяризація сучасних інструментів та технологій з управління персоналом, підвищення престижу діяльності служб управління персоналом державних органів, відзначення переможців Конкурсу, демонстрація їх досягнень та професійного розвитку.

До учасників заходу звернулися члени Конкурсної ради Конкурсу: Наталія Алюшина, директор Гендепартаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС; Андрій Мацокін, головний редактор видання «Держслужбовець»; Валерій Кушніренко, директор з персоналу медичної лабораторії «ДІЛА». Експерти розповіли учасникам Конкурсу про типові помилки в їх роботах, відзначили кращих та побажали не зупинятись на досягнутому.

Переможців Конкурсу привітав Голова НАДС Костянтин Ващенко, який подякував всім учасникам змагання, та зазначив, що згаданий Конкурс стане доброю традицією на майбутнє. «Сьогодні ми відзначаємо найкращих з кращих і започатковуємо добру традицію для HR», – зазначив керівник НАДС.