Останні новини

У Національному агентстві України з питань державної служби відбулась чергова Координаційна зустріч із представниками посольств, фондів, агентств з міжнародного співробітництва та розвитку, програм (проектів) міжнародної технічної допомоги

Липень, 11/2019

Голова НАДС Костянтин Ващенко під час свого виступу подякував представникам донорських організацій та проектів (програм) міжнародної технічної допомоги за їхній вклад в розбудову системи державної служби в Україні. Окрім того, Голова НАДС розповів про ключові досягнення та стратегічні напрями діяльності НАДС, підкреслив пріоритетні напрямки для залучення міжнародної технічної допомоги.

У ході зустрічі було презентовано проект системи управління людськими ресурсами PoClick (попередня назва – HRMIS). Крім того, свої спільні проекти із НАДС презентували представники Національного демократичного інституту з міжнародних відносин (NDI) та Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ).

З основними напрямами діяльності НАДС учасників заходу ознайомили перший заступник Директора Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС Юлія Лихач та Директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі Наталія Алюшина.

Після проведення зустрічі виконуючий обов’язки Директора Української школи урядування Віталій Малащенко презентував міжнародним партнерам Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби.