Останні новини

У системі державної служби потрібно запроваджували сучасні методи управління персоналом – Костянтин Ващенко

Листопад, 9/2018

Голова НАДС Костянтин Ващенко наголошує, що в системі державної служби потрібно запроваджували сучасні методи управління персоналом. Про це він заявив в ефірі Українського радіо в програмі “Сьогодні. Ввечері”.

 

Костянтин Ващенко зазначив, що “мета реформи загалом полягає в тому, щоб в Україні були професійні, політично незалежні, компетентні державні службовці. Адже від їхньої роботи залежить якість послуг, які отримують громадяни і обличчя держави, тому що люди, звертаючись, до органів державної влади, повинні бачити не бюрократа, який ховається від них, і запитує, чому вони пришли, а вирішує конкретну проблему, конкретне питання, з якими громадянин звернувся до влади. Звідси і питання довіри людей до влади та держави. Закон “Про державну службу”, який 2,5 роки тому почав діяти, а саме з 1 травня 2016 року, покликаний створити європейську модель держаної служби, яка базується на загальноприйнятих в провідних країнах світу принципах”.

 

Голова НАДС додав, що “ще одна мета полягає в тому, щоб в системі державної служби запроваджували сучасні методи управління персоналом. Кожен державний службовець чітко розумів, що він має зробити і що він саме досягти. Саме на це спрямоване оцінювання державних службовців, яке стартувало у жовтні.  Це стосувалось всіх категорій держслужбовців”.

Прослухати повну версію розмови можна за посиланням: http://schedule.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2082931