Останні новини

Вінничанка Валентина Троян отримала звання «Людина року – 2018» у номінації «Державний службовець року»

Лютий, 13/2019

У м. Вінниці 12 лютого 2019 року відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року – 2018», метою якого є виявлення талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, а також нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

У конкурсі у номінація «Державний службовець року» володарем звання «Людина року – 2018» стала Троян Валентина Геннадіївна, заступник начальника управління – начальник відділу культурно-мистецьких установ управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації.

У 2018 році Валентина Троян також визнана переможцем щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий керівник».

За особисті заслуги та вагомі професійні досягнення у сфері державної служби лауреатом конкурсу у номінації «Державний службовець року» став Починок Сергій Дмитрович – головний спеціаліст–юрисконсульт Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

http://www.centre-kiev.kiev.ua/konkurs/konk-nagorodgenia-2018.shtml

http://www.vinnitsa.info/news/vinnichanam-prisvoyili-zvannya-lyudina-roku-2018-fotoreportazh-ta-spisok-peremozhtsiv.html

http://naparise.com/posts/na-vinnychchyni-vyznacheni-peremozhtsi-konkursu-liudyna-roku-2018-khto-z-vinnychan-otrymav-tsohorich-statuetky-foto