Останні новини

ЗАЯВА прес-служби Національного агентства України з питань державної служби

Квітень, 17/2019

Учора на одному з шановних інтернет–видань з’явилася інформація, що начебто вже визначено переможців конкурсу на посади керівників Державної податкової служби та Державної митної служби.

На жаль, у подальшому зазначену інформацію було поширено в інших засобах масової інформації та соціальних мережах.

НАДС повідомляє, що розповсюджена інформація про переможців конкурсу є недостовірною. Наразі конкурс триває, на 23 квітня 2019 року (11.00) заплановано засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби, під час якого буде проведено фінальний етап конкурсного відбору  – співбесіда.

Переконливо просимо на майбутнє керуватися лише інформацією, поширеною на офіційній сторінці сайту НАДС.

Принагідно пропонуємо всім зацікавленим засобам масової інформації взяти участь у висвітленні фінального етапу конкурсу на посади керівників Державної податкової служби та Державної митної служби.

Підтвердження щодо акредитації просимо надсилати на електронну адресу НАДС zagal@nads.gov.ua не пізніше ніж до 14 години 00 хвилин дня, що передує початку відповідного засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби із зазначенням наступної інформації: ПІБ та займана посада присутнього на засіданні Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

При собі мати документ, що посвідчує особу.

 

Довідково: після перевірки на володіння англійською/французькою мовою, кандидати на першому етапі проходили тестування на знання законодавства, а на другому – вирішували ситуаційні завдання.

При розв’язанні першого ситуаційного завдання оцінювалися такі вимоги до професійної компетенції: «професійні знання», «прийняття ефективних рішень». При розв’язанні другого ситуаційного завдання оцінювалися вимоги до професійної компетенції: «управління ефективністю та розвиток людських ресурсів», «робота з інформацією».

За результатами перших двох етапів конкурсу до співбесіди допущено наступних кандидатів:

на посаду Голови Державної митної служби  

Євгеній Гармаш

Андрій Саварець

Максим Нефьодов

на посаду Голови Державної податкової служби

Сергій Верланов

Дмитро Олексієнко

Сергій Петухов.